NAV NOLIKTAVĀ
8283

Mangals REDLAINER NR.2 ( Grila-barbekjū vāks)

265,00 EUR 290,00 EUR

Komplekts REDLAINER NR.2

REDLAINER sērijas mangali ir izstrādāti cilvēka, stāvošā pie mangala, ērtībai un komfortam: ērts mangala augstums (850 mm) ļauj vidējā auguma cilvēkam gatavot uz mangala dabiskā pozā – stāvot bez noliekšanas.

 Ilgizturība un drošums

 Kurtuvju cieta, pastiprināta konstrukcija – sienas ar spēcīgo štancēto reljefu un dibens ar metāla biezumu 3 mm nodrošina maksimālo stingrumu un minimālo deformāciju pareizās ekspluatācijas gadījumā.

 Katram no mangalu modeļiem ir apakšējais plaukts, kas sastiprina mangala kājiņas apakšā un palielina visas mangala konstrukcijas kopējo stingrumu.

 Laba ārējā izskata saglabāšanai un aizsardzībai pret koroziju mangala kurtuves ir nokrāsotas ar karstumizturīgu emalju (karstumizturīgums līdz +700°С, standarta krasa ir melna matēta). Apsējumu detaļas ir nokrāsotas ar polimēro emalju.

 Ģeometrija (kurtuvju izmēri)

 Dziļums – 150 mm

Platums (darba virsma) – 330 mm Garums (darba virsma) – 705 mm

 Dibena metāla biezums – 3 mm.

Rievas iesmiem

gab.

14

 Kurtuvju dziļums ir optimāls 4-5 cm augstam ogļu slānim un gaļas gabaliem uz iesmiem ar izmēru 3-4 cm. Tāda izmēra gaļas gabali ir optimāli cepšanai – tādi gabali ātri gatavojas, neapgruzdēšot un nekļūstot sausi, kā arī tādus gabalus ir ērti ēst. Kurtuves dziļums ir 150 mm un labi sagatavotas ogles dod visoptimālāko rezultātu – pilnībā izceptu, novestu līdz gatavībai gaļu, kura nav sagruzdējusi no ārpuses un nav izžuvusi iekšā.

 Kurtuves platumu 330 mm nosaka optimālais gaļas daudzums uz viena iesma (1 porcija, 5-7 gaļas gabali),  kuru cilvēks var apēst ar baudu, t.i. kamēr šašliks vēl ir karsts vai pietiekami silts.

 Ar kurtuves garumu 705 mm var vienlaicīgi izvietot 2 visvairāk izplatīto izmēru grila režģus 25x35 cm vai 14 iesmus, ja ielikt tos figūru izgriezumos.

Atsauksmes

Vēl nav komentāru.

Uzrakstiet komentāru