IR NOLIKTAVĀ
8364

Autoklāvs 26L.Burku ietilpīgums (0, 5L/1L) -16/7 gab.

125,00 EUR 135,00 EUR
+

Autoklāvs 16 burkām

Paredzēts gaļas, zivju, dārzeņu un augļu konservu gatavošanai mājas apstākļos.

*Termometrmanometrs
*Piespiedējmehānisms
*Cilindriskais korpuss
*Nipelis
*Režģis
*Vāks
*Drošības vārsts
*Skrūve

Autoklāvs ir hermētiska ierīce vielu tehnoloģiskai apstrādei hermētiskā traukā paaugstinātu temperatūru un virsspiediena ietekmē.

Autoklāvs paredzēts darbam mājas apstākļos:

- par sterilizatoru pārtikas produktiem gaļas, putnu, zivju, dārzeņu, augļu, sulu, kompotu, pastēšu un citu produktu sterilizēšanai un konservēšanai dabīgā sulā, nelietojot konservantus, kas fasēti un ar jēliem iekonservēti stikla burkās.

Augstas temperatūras sterilizācijas režīmi ļauj:

- droši iznīcināt konservētos produktos esošās baktērijas;

- samazināt termiskās apstrādes laiku, kas paaugstina konservējamās produkcijas kvalitāti;

h=496, Ø=320

Ārējais apkures autoklāvs. Apkures avots var būt gāzes plīts, malkas krāsns vai uguns.

Autoklāva korpuss ir izgatavots no 2 mm biezas oglekļa tērauda loksnes. Korpuss ir pārklāts ar augstas kvalitātes karstumizturīgu pulverkrāsu.

Modelis ir aprīkots ar ērtu vāku, kas ar vienu centrālo skrūvi ir droši piespiests pie kakla. Augstas izturības šķērsstienis, caur kuru iziet skrūve, ir izgatavots no 24 mm bieza sešstūra. Šis dizaina risinājums ir daudz izturīgāks par citām konstrukcijām ar metinātu krustu, jo šķērsstienis ir ciets un tam nav šuvju.
Autoklāvs tiek iepriekš sūknēts ar gaisu līdz 1 atmosfērai. Jūs varat to uzpumpēt ar jebkuru sūkni. Uzpildītā ūdens līmenim jābūt 10-12 cm zem kakla. Šajā autoklāvā, tāpat kā citos LAN autoklāvos, maksimālā konservu sterilizācijas temperatūra var sasniegt 125 grādus, iznīcinot visas baktērijas. Šajā temperatūrā darba spiediens autoklāvā ir 3,8-4,2 atmosfēras, droši nospiežot burku vākus, neizmantojot kasetes.

  • 12,7
Atsauksmes

Vēl nav komentāru.

Uzrakstiet komentāru